עגלת קניות

עמי פלח +

שי טקס סוככים בגוגל פלוס + 

סוככים קבועים - הפתרון המושלם

חום הקיץ והשמש הקופחת מעל ראשינו בימי הקיץ והגשם השוטף את בתינו בימות החורף מחייבים אותנו למצוא פתרונות שיגנו עלינו מפני מזג האוויר, אז נכון שפעם הינו ישר הולכים מחפשים מקום שמוכר רשתות צל מזמינים את המידה שרצינו ובכך פתרנו את הבעיה לשנה גג שנתיים, כיום יש מספר פתרונות נוספים שהבולטים בינהם הם הסוככים.
היום ניתן להזמין סוככים קבועים לכל בית או עסק בכל מידה וצבע שרק תבחרו.
מגוון הסוככים הקבועים העומד לבחירתנו כיום הוא רב והוא כולל פרגולות וסוככים שונים הניתנים להפעלה בצורה אוטומטית, בתחום הסוככים קיים משקל רב לאיכות הסוכך.
בתור אמצעי להגנה הסוכך חייב לעמוד בתנאים המשתנים של מזג האוויר לאורך כל השנה ובמיוחד רוחות חזקות, איכות סוכך ירודה מבטיחה אורך חיים קצר, חשוב לבחון היטב את איכות החומרים מהם מורכב הסוכך ורק אז להחליט האם הסוכך עונה לדרישותינו או לא.

עמידה בתנאי מזג האויר

שי טקס סוככים מתמחה בשיווק והתקנה של סוככים קבועים ללקוחות פרטיים ועסקיים, אנו מציעים מבחר רב של פתרונות על ידי שימוש במגוון רב של חומרים, סוככים עשויים מתכת ואלומיניום בשילוב עיצובים מרהיבים הנעשים בידי מעצבי החברה מבטיחים ללקוחותינו את הסוכך העונה לדרישתם.
סוככים קבועים קיימים בכל הגדלים, בכל הצבעים וניתן להזמין אותם בכל מידה.

שי טקס סוככים מנהלת מערך אבטחת איכות רחב למוצריה כך שהלקוח יקבל את המוצר המוגמר ברמה אחת מעל כולם, איכות ושירות יוצאים מן הכלל הן המוטו המוביל אותנו בעבודתנו.
ייצור של סוככים קבועים והתקנתם הם עבודה לאיש מקצוע ועדיף שיהיה וותיק ומנוסה כמה שיותר.
התוצאה הסופית חייבת להיות מושלמת מאחר והיא משפיעה רבות על המראה של הבית או של העסק כולו. סוככים שיוצרו והותקנו על ידי בעלי מקצוע איכותיים יכולים לעשות את ההבדל בין מראה מכובד לבין חזות די עלובה ולא מרשימה כלל.
מעבר לחזות הרי שללא עבודה מדויקת אדם יכול למצוא את עצמו עם נזילות מעיקות בימי הגשמים ועם עוד פגעים אחרים שיעיבו על אותה הזמנת סוככים קבועים שביצע ממישהו שאינו מקצועי דיו.


צרו עימנו קשר בטלפון: 072-265-7592 ונציג של חברתינו יגע עד לביתכם ללא כל התחיבות!
או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר בלחיצה כאן.